Nieuw!
Toilettas Cavia
Artikelnummer: 01223 Overzicht► 23 x 16 x 9 cm
► Met handgreep
► Eenvoudig schoon te houden
Met de komst van Caviahuis Ede op het adres van Dier&Cadeau en het grote aantal liefhebbers van cavia's dat ons volgt, volgen er eveneens steeds meer cadeautjes met cavia's! Deze vrolijke toilettas met cavia's is in samenwerking met voorheen Caviahuis Nijkerk, Dier&Cadeau en Kunstboer ontworpen. De cavia toilettas is slechts in kleine oplage beschikbaar bij zowel Dier&Cadeau als Kunstboer, dus wacht niet te lang!
De cavia toilettas is gemaakt van goud kunstleer en afgewerkt met rode glitterrand. De rits is voorzien van een ritstrekker, voor betere grip en de toilettas is voorzien van een handgreep om de toilettas eenvoudig mee te nemen of op te hangen.
De tassen van Kunstboer worden in kleine oplage gemaakt in een klein atelier in Turkije, waar Kunstboer zelf direct contact mee heeft. 1 jaar fabrieksgarantie.
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Gewicht | 0,21 kg |
| Lengte | 23 cm |
| Breedte | 9 cm |
| Hoogte | 16 cm |
| Materiaal | PVC (kunstleer) / Nylon |
| Kleur | Goud / rood glitter |
